<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=839509540029422&ev=PageView&noscript=1" />
Małgorzata Kurek

Historie sukcesu

Planowane In Vitro nie doszło do skutku.

Historia sukcesu Pani Agaty, o tym jak właściwe określenie problemu z płodnością w połączeniu z dietoterapią dało piękny efekt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mały - Wielki sukces!

Historia Pani Anny jest długa ale i niesamowita. Kobieta, która nie miała szans na zajście w ciążę w sposób naturalny, która była niewypowiedzianie szczęśliwa, gdy stało się to co niemożliwe i jej świat runął na głowę w 27 tygodniu ciąży. Czy można w szoku poporodowym i przy tylu strasznych emocjach zawalczyć o laktację? Jak mleko matki potrafi zdziałać cuda u skrajnego wcześniaka ważącego 770g? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pani Lucyna osiągnęła swój cel.

Z panią Lucyną miałam przyjemność spotkać się po raz pierwszy w gabinecie w Wągrowcu 5 stycznia 2023 roku. Jaka jest jej historia? Przeczytaj poniżej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Schudłem 35kg - dieta była smaczna i prosta w przygotowaniu

Zmiana nawyków, regularne posiłki i dieta dostosowana do pracy 3-zmianowej dała bardzo dobre efekty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przemiana Pani Marzeny

Kiedy lekarz straszył, że wyniki są tragiczne (chociaż nie były), ubrania stawały się za małe, a samopoczucie było kiepskie Pani Marzena uznała, że koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szybka redukcja wagi u Małego Sportowca!

Lekka korekta nawyków żywieniowych, uregulowanie godzin posiłków i dopasownie kaloryczności do trybu życia i treningów zaoowocowała pięknym wynikiem na wadze, w zaledwie 3 miesiące!

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia 10- letniej Zosi

Przeogromne gratulacje dla Zosi, która dzięki zmianom w stylu życia:

* waży o 10 kg mniej

* „ujarzmiła” insulinooporność

* znalazła radość w aktywności fizycznej

* zapanowała nad słodyczami

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ
Małgorzata Kurek - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ