<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=839509540029422&ev=PageView&noscript=1" />
Małgorzata Kurek

Opinie pacjentów

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Warto korzystać z porad i wiedzy, aby zgubić nadmiar kilogramów i poprawić wyniki badań. Dieta jest dostosowana do problemów zdrowotnych oraz upodobań kulinarnych. Przepisy są smaczne i łatwe do wykonania. Chudnie się bez głodowania i w zdrowym tempie. Polecam :)

Anna

Poznaj inną historię

Przemiana Pani Marzeny

Kiedy lekarz straszył, że wyniki są tragiczne (chociaż nie były), ubrania stawały się za małe, a samopoczucie było kiepskie Pani Marzena uznała, że koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

czytaj więcej

Planowane In Vitro nie doszło do skutku.

  • Agata (34l.), Kanada
  • Ciąża - 5 miesięcy
  • Kobieta

Historia sukcesu Pani Agaty, o tym jak właściwe określenie problemu z płodnością w połączeniu z dietoterapią dało piękny efekt.

Blisko rok prób, bez efektów spowodował, że Pani Agata zaczęła szukać pomocy. Lekarze w Kanadzie oraz inni Dietetycy nie widzieli źródła problemu, więc Pani Agata zaczęła szukać w Polsce i tak trafiła tuż przed końcem 2022 roku do mnie. W międzyczasie została skierowana na miejscu do kliniki leczenia niepłodności.

Po konsultacji i analizie wyników badań stało się jasne, że problemy są natury hormonalnej a wyniki hormonów tarczycowych odbiegają od norm. Z tym, że w Kanadzie lekarze inaczej interpretują zakres norm, niż w Polsce. Niby niuans a jednak. Nie widzieli także potrzeby przepisania leków. Szczęśliwie złożyło się, że Pani Agata z mężem planowali w następnym miesiącu wizytę w Polsce. Dlatego poprosiłam aby udała się do endokrynologa i nie wracała do Kanady bez zaświadczenia o potwierdzonej chorobie i konieczności kontynuowania farmakoterapii. Udało się. Przy okazji odebrała swój pierwszy plan żywieniowy. Przez następne miesiące na diecie udało się lekko zredukować wagę i odpowiednio przygotować organizm do planowanej ciąży, która jednak nie nadchodziła....

Jednocześnie, nie chcąc tracić czasu Pani Agata i jej mąż byli w trakcie szczegółowych badań przygotowujących do procedury In Vitro. Po kolejnym miesiącu, rutynowo zrobiła test ciążowy i stało się to, na co czekała od dawna. 1 czerwca wyniki badań potwierdziły ciążę! Tego samego dnia ustaliłyśmy termin wizyty online i zmianę planu diety.

Dzisiaj Pani Aga cały czas odpowiednio się odżywia, a ciąża rozwija się prawidłowo, bez komplikacji. Dietę dostosowaliśmy indywidualnie do aktualnego trymestru i z niecierpliwością czekamy na rozwiazanie.

Wielkie gratulacje i słowa uznania dla Pani Agaty za jej siłę, dociekliwość, zaparcie w dążeniu do obranego celu! Niewiele jest osób, które potrafią tak cierpliwie realizować i czekać na spełnienie Marzeń!

 

A  oto słowa Pani Agaty:

"Mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach o współpracy z Panią Małgosią. Mieszkam w Kanadzie i od lat bezskutecznie próbowałam różnych poradni dietetycznych nie tylko w Polsce ale i za granicą. Ale dopiero Pani Małgosia poświęciła mi czas i dokładnie przeanalizowała moje wyniki które były podstawa do dalszego działania. Nasze spotkania odbywają się online i bardzo jestem zadowolona z jaka dokładnością i zrozumieniem jestem wysłuchiwania. Już przy pierwszym spotkaniu Pani Małgosia uchwyciła szczegóły w moich wynikach badań które wcześniej były pomijane przez lekarzy i dietetyków a w szczególnym znaczeniu przyczyniały się do problemów hormonalnych. Bardzo, bardzo polecam!"

POKAŻ
Małgorzata Kurek - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ