<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=839509540029422&ev=PageView&noscript=1" />
Małgorzata Kurek

Opinie pacjentów

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Małgorzata rzetelnie i konkretnie wyjaśnia problem. Polecam!

Kinga

Poznaj inną historię

Mały - Wielki sukces!

Historia Pani Anny jest długa ale i niesamowita. Kobieta, która nie miała szans na zajście w ciążę w sposób naturalny, która była niewypowiedzianie szczęśliwa, gdy stało się to co niemożliwe i jej świat runął na głowę w 27 tygodniu ciąży. Czy można w szoku poporodowym i przy tylu strasznych emocjach zawalczyć o laktację? Jak mleko matki potrafi zdziałać cuda u skrajnego wcześniaka ważącego 770g? 

czytaj więcej

Pani Lucyna osiągnęła swój cel.

  • Lucyna, Wągrowiec
  • 17,5 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta

Z panią Lucyną miałam przyjemność spotkać się po raz pierwszy w gabinecie w Wągrowcu 5 stycznia 2023 roku. Jaka jest jej historia? Przeczytaj poniżej.

Pani Lucyna zapisała się na konsultację dietetyczną w gabinecie w Wągrowcu. Spotkaliśmy się kilka dni później. Pani Lucyna miała jasny i konkretny cel — wrócić do formy i swojej idealnej wagi, w której czuje się najlepiej, czyli 61 kg.

Prócz poprawy samopoczucia i powrotu do dawnej sylwetki brałyśmy pod uwagę zdiagnozowane choroby. Skomponowana dieta miała być łatwa, prosta i oczywiście pyszna, a także dostosowana do trybu życia. Nie chciałyśmy cudować z jadłospisem i wprowadzać trudno dostępnych  produktów — pani Lucyna w zasadzie mogła jeść wszystko, jednak starałyśmy się aby dieta była jak najprostsza i szybka w przygotowaniu. To zdecydowanie ułatwiło całą drogę do upragnionej wagi oraz sprawiło, że była przyjemnością.

Już po niedługim okresie kilogramy zaczęły spadać, a koleżanki zauważały pozytywne zmiany w sylwetce. To z pewnością motywowało do dalszego działania. Co ciekawe, pani Lucyna sygnalizowała, że posiłki są obfite i czasem nie jest w stanie jeść ich w całości. Ale tak to właśnie jest — żeby zdrowo chudnąć, trzeba jeść. I tak po 5 miesiącach od pierwszego spotkania na liczniku mamy -17,5 kilograma, a analizator pokazał równe 60 kg - czyli udało się schudnąć o 1 więcej niż było zamierzone :)

Jestem pod wrażeniem historii Pani Lucyny i bardzo cieszę się, że mogłyśmy się poznać. To ogromna motywacja i inspiracja zarówno dla mnie, jak i innych osób w jej otoczeniu.  

WIELKIE GRATULACJE!

POKAŻ
Małgorzata Kurek - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ